#عضویت و خرید به منزله پذیریش کامل قوانین محسوب میشود#

#قوانین و مقررات

*تمامی محصولات فروشگاه پرو گیمر به صورت، مجازی میباشند و هیچ گونه کالای فیزیکی تحویل مشتری نمیگردد*

فروشگاه پرو گیمر متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین حفظ حریم خصوصی می باشد. بنابراین این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

به منزله جلوگیری از سرقت و حفظ امنیت در صورتی که سیستم احراز هویت سایت برای یک کاربر یادداشت ارسال کند کاربر میبایست جهت دریافت محصول، احراز هویت کامل شود. برای این منظور مشتری باید یک مدرک شناسایی از صاحب کارت بانکی که خرید با آن صورت گرفته است را ارسال نماید. / اطلاعات ارسال شده در دیتابیس فروشگاه پرو گیمر محفوظ است.

#خرید – عودت وجه#

با توجه به نوع محصولات این فروشگاه (pro-gamer.ir) هیچکدام از محصولات و یا خدمات ارائه شده قابل عودت و تعویض نمیباشند. لذا در انتخاب محصول دقت فرمایید.

با توجه به مجازی بودن محصولات و پرداخت درون بازی از طریق پرداخت های ارزی، در صورتی که مشتری اطلاعات اکانت بازی خود را شامل (ایمیل یا پسورد و..) اشتباه وارد کند و سفارش “تکمیل” شود به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه و یا تعویض وجود نخواهد داشت.

در صورتی که سفارش مشتری در مرحله اول به هر دلیلی قابل انجام نباشد (وجود تایید دو مرحله ای – تاخیر در احراز هویت ) سفارش در وضعیت بررسی قرار میگیرد، و پس از گذشت چند ساعت یا روز اگر قیمت محصول افزایش داشته باشد، مشتری میباست مبلغ مابه التفاوت را واریز کند.

برای سفارش های کارت به کارت قیمت لحظه ای محصول که در سایت درج شده است میباست واریز شود. بنابراین قبل از پرداخت قیمت محصول را بررسی نمایید.

.درخواست عودت وجه یا تعویض بعد از “تکمیل سفارش” فقط زمانی امکان پذیر است که اشتباه نه از سمت مشتری، بلکه از طرف کارمندان فروشگاه پرو گیمر باشد.

. در صورتی که مشتری قبل از انجام یا تکمیل شدن سفارش درخواست بازگشت وجه کند، مبلغ کل سفارش با کسر کارمزد بانک و درگاه بانکی به کارتی که پرداخت با آن انجام شده است قابل برگشت میباشد. بدیهی است عودت وجه نیاز به احراز هویت دارد.

برگشت وجه به مشتری، فقط در ساعات کاری امکان پذیر است و ممکن است گاهی بین 1 الی 3 روز کاری زمانبر باشد.همچنین کارمزد بانکی و درگاه از مبلغ کل کسر میگردد.

#سلب مسئولیت#

ویروسی بودن فایل

فایل های چیت ممکن است توسط آنتی ویروس ها شناسایی شود و آنها را پاک کند و یا فایل ها مخرب باشند که سایت پرو گیمر هیچگونه مسئولیتی ندارد.

مشتری (خریدار) مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نادرست به عهده شخص خریدار میباشد.

قبل از خرید چیت حتما از اطلاعات عمومی کامپیوتر بر خوردار باشید سایت پرو گیمر هیچگونه مسئولیتی در قبال آموزش و اجرای چیت ندارد و درصورت درخواست پشتیبانی هزینه مجزا باید پرداخت کنید.تمامی چیت های موجود در سایت تنها برای بازی آفلاین میباشد و هیچگونه تضمینی در اجرای آنلاین و یا بن شدن اکانت شما داده نمیشود.درصورت اجرای آنلاین چیت حتما اول بر روی یک اکات دیگه تست شود.

قبل از خرید کلیه بازیها، حتما حداقل سیستم مورد نیاز و سرعت اینترنت را با دستگاه خود مقایسه کنید. تیم پرو گیمر ضمانت این را به شما میدهد که بازی خریداری شده توسط شما پس از خرید و فعالسازی در قسمت بازی‌های اکانت شما قرار گیرد اما مسئولیت اجرا شدن بازی بدون لگ و… با پرو گیمر نمیباشد! همچنین قبل از خرید هر محصولی از فیلتر یا تحریم بودن آن اطلاع قبلی داشته باشید، چرا که در صورت اجرا نشدن بازی و عدم اتصال به سرور های بازی، مشکل از جانب شما و اینترنت شما میباشد و پرو گیمر مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

سایت پرو گیمر هیچگونه مسئولیتی در قبال کار کردن چیت یا بن شدن آن در نسخه آنلاین بازی ها ندارد.

تمامی محصولات سایت جنبه آموزشی دارد و هرگونه سوء استفاده از آنها بر عهده خریدار میباشد

درصورتی که از اجرا  کردن محصولات و  اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری بر خوردار نیستید از خرید آن خود داری کنید

هر گونه سو استفاده، بی احترامی، تهدید و یا اظهارات افترا آمیز مشتری به کارمندان و یا برند “ پرو گیمر ” موجب قطع ارائه خدمات (مسدود سازی اکانت)به مشتری میباشد