توضیحات محصول

مولتی چیت Project که قابل استفاده هست امکانات زیادی رو در اختیار پلیر از جمله وال هک , تریگر , رادارهک , بانی هاب و خیلی چیزای دیگه رو با کانفیگ بسیار عالی قرار میده .

, اما سوال مهمی که وجود داره اینه که آیا این چیت Detect و باعث VAC میشوند یا خیر ؟

خب باید بگم که در نسخه ی  این چیت در نسخه های پیشین پلیر بعداز مدت کوتاهی با بن شدن اکانت مواجه میشد اما در یکی از آخرین آپدیت های تیم سازنده این چیت خبر از حل این مشکل دادند با یک راه حل ساده و هوشمندانه خطر VAC شدن اکانت استیم شما برای همیشه از بین رفته .

منوی چیت  شامل چهار بخش اصلی میشود :

: شامل یکسری توضیحات درمورد تیم سازنده و خود چیت هست که ما با این قسمت کاری نداریم

Glow : تنظیمات مربوط به وال هک که شما به دلخواه میتونید فقط دشمنان و یا دشمنان و اعضای تیم خود را مشاهده کنید.

Trigger : تنظیمات مربوط به تریگر هست با فعال کردن و تنظیم میزان حساسیت و سرعت عکس العمل و دیگر تنظیمات به شما این قابلیت را میدهد که اسلحه شما فقط زمانی شلیک کند که aim بروی دشمن باشد , تیرهای کمتری خطا برود و هنگام درگیری بهترین عملکرد رو از خود نشون بدید از دیگر تنظیمات این بخش میشه به auto wall اشاره کرد که درصورتی که امکانش وجود داشته باشه دشمن رو از توی درو دیوار بزنید که من فعال کردن این گزینه رو پیشنهاد نمیکنم چون بعد از چندتا وال بنگ پلیرا درخواست کیک و یا ریپورت شما رو میکنن .

Misc : و در آخر misc که شمال یکسری چیت های متفرقه مثل بانی هاب (پرش خودکار و پشت سر هم) رادار هک و … هست.

بعداز دانلود فایل آنتی ویروس خود رو خاموش نگه دارید و فایل رو داخل یک فلش مموری بریزید , استیم خود رو کامل ببنیدید از داخل فلش برنامه رو باز کنید , یوزنیم و پسوردی که ثبت نام کردید رو وارد کنید  سپس Inject رو بزنید , چندثانیه صبر کنید تا چیت اجرا شه بعد از اون فلش تون رو بردارید , استیمتون رو باز کنید و وارد بازی شید , بعد از چند ثانیه منوی چیت خودکار بازمیشود اگه باز نشد با دکمه ی Insert روی کیبود میتونید منوی چیت رو در هر زمان که خواستید باز و بسته کنید .

توجه : این چیت تست شده و تا رنک 20 که اکانت تست ما هست هنوز اکانت بن نشده در هرصورتی که اکانت شما به هر دلیل وک شود تیم پرو گیمر هیچ مسئولیتی در این باره ندارد .

بعد از خرید پیام بدین تا user و password رو براتون بفرستیم .

دیدگاه‌ها

برای ثبن نظر باید این محصول خریداری کنین

نظری بدهید

4 × دو =